ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

 

DİĞER İÇERİKLER


Sponsorlu Baglantilar

Sosyal Medya Eğitimi Ve Dijital Pazarlama

Ana Sayfa » Eğitim Haberleri » Sosyal Medya Eğitimi Ve Dijital Pazarlama
Sitemize 22 Şubat 2016 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

sosyal medya

Teknolojinin iş dünyasındaki yaygın kullanımının giderek artması, dijital ve sosyal medya pazarlaması konusunda uzman olan personellere duyulan ihtiyacın da hızlı bir şekilde artmasına ortam hazırladı. Şirketlerin geleneksel pazarlama yöntemlerinden sıyrılarak, dijital pazarlama tekniklerine yönelmesi, sosyal medyaya verilen önemin artmasını sağladı. Sosyal medya konusunda uzman olan ve bu alanda etkili marka bilinirliği ya da pazarlamaya yönelik nitelikli çalışmalar yapan personeller, şirketlerin en fazla ihtiyaç duyduğu personeller arasında yerini aldı.

Sosyal Medya Eğitiminin Önemi

Sosyal medya eğitimi almış olan personeller hemen her şirkette, pazarlama departmanlarında çalışabiliyor. Sosyal medya eğitimleri, katılımcıların marka yönetimi, marka bilinirliğini artırma, markayı doğru şekilde tanıtma gibi konularda uzmanlaşmasını sağladığından; sosyal medya alanında çalışmak isteyenler eğitim programlarıyla daha donanımlı hale gelebiliyor.

Sosyal Medya Eğitimi İçeriği

Sosyal medya takip araçları, sosyal medya platformlarında reklam verme, sosyal medyaya yönelik içerik oluşturma, takip mekanizması gibi alanlarda katılımcıların uzmanlaşmasını sağlayan IBS sosyal medya eğitimi, bu alanda çalışan tüm profesyonellere hitap ediyor. Sosyal medya eğitimi alan katılımcılar, yalnızca çalıştıkları şirkette değil, kişisel hesaplarında da sosyal medya yönetimi yapma konusunda uzmanlaşıyor. Teknik bilginin yanı sıra uygulamalı atölye çalışmalarının da yer aldığı sosyal medya eğitimi programında, katılımcılar teknik bilgilerini pekiştirebiliyor. Dijital pazarlama araçlarını bütünüyle anlama, gerçek iş dünyasından pratik çözümler ve hileler öğrenme, sosyal medya yönetimi için yol haritası oluşturma gibi teorik ve uygulamalı eğitimler ile de katılımcılar dijital pazarlama alanındaki niteliklerini artırabiliyor.

IBS Sosyal Medya Eğitimi

Sosyal medya eğitimi İstanbul içerisinde birçok kurum tarafından verilen sertifika programları arasında yer alıyor. Ancak uygulamalı eğitime önem veren ve sosyal medya alanında uzmanlaşmak isteyen katılımcılar, IBS Türkiye’yi tercih ediyor. Modern yöntemler, teknik uygulamalar ve özgün stratejiler ile sosyal medya alanında uzmanlaşma imkanı sunan IBS Türkiye, katılımcıların sahip olduğu ya da yeni öğrendiği bilgileri unutmadan pekiştirmelerini sağlıyor. Uzman konukların katıldığı eğitim programları kapsamında, katılımcılar iş dünyasına yönelik gerçek hikayeleri de öğreniyor. IBS Türkiye sosyal medya eğitimi programları hakkında detaylı bilgi almak ve programlara kayıt yaptırmak için ibsturkiye.com adresini ziyaret edebilirsiniz.
Paylaş
Sitemizdeki Benzer İçeriklerYorumlar

Bu Yazıya Toplam 0 Yorum Yapılmış

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Şehir

İlgili Terimler :