ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

 

DİĞER İÇERİKLER


Sponsorlu Baglantilar

Mebbis İşlemleriniz İçin Tek Adres

Ana Sayfa » MEB VE ÖSYM SINAVLARI » Mebbis İşlemleriniz İçin Tek Adres
Sitemize 01 Eylül 2016 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

mebbisMilli Eğitim Bakanlığı öğretmenlerin kişisel bilgilerini takip edebilmeleri, milli eğitim bakanlığının düzenlediği sınavlarda görev almak isteyen öğretmenlerin başvurularını yapabildikleri, il içi – il dışı yer değiştirme taleplerinde bulunabildikleri, mazeret gurubu yer değiştirme taleplerini gerçekleştirmek için işlem yapabilecekleri ve daha fazlasını mebbis.meb.gov.tr adresi üzerinde toplamıştır.

Ayrıca zaman zaman meb genelinde düzenlediği ve öğretmenlerinin görüşlerini almak istediği anketleri de mebbis üzerinden düzenlemektedir.

mebbis sayesinde öğretmenler bu işlemlerinin hepsini tek çatı altından çok daha sağlıklı ve güvenli olarak yapabilmektedirler.

Mebbis şifresini okul idaresinden alan öğretmenler mebbis bilgilerini eksiksiz bir şekilde tamamladıkları takdirde mebbis şifrelerini unutmaları durumunda bile mebbis şifremi unuttum kısmından hızlı bir şekilde mebbis şifrelerini yenileyebiliyorlar.

meb mebbis girişi, mebbis meb, mebbis.meb.gov.tr işlemlerinin tek çatı altında toplanması ve böyle hızlı bir şekilde eğitim camiasının kullanımına sunulması gerçekten milli eğitim bakanlığı çalışanları için çok güzel bir hizmet.

Sizlerde mebbis işlemlerinizi hızlı, güvenli ve mobil uyumlu bir şekilde kullanmak için mebbis sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Paylaş
Sitemizdeki Benzer İçeriklerYorumlar

Bu Yazıya Toplam 0 Yorum Yapılmış

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Şehir

İlgili Terimler : ,