ÜYE GİRİŞİ

YENİ ÜYELİK

 

DİĞER İÇERİKLER


Sponsorlu Baglantilar

1.sınıf 1.dönem öğretmen karne görüşleri

Ana Sayfa » 1. Sınıflar » 1.sınıf 1.dönem öğretmen karne görüşleri
Sitemize 14 Ocak 2016 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

KARNE GÖRÜŞÜ

Doğru yazmayı ve anlayarak işlek okumayı geliştirmesi gerekir. Defter düzenini, satır takip etmeyi kavrayamamış. Biraz daha özen.Bol bol pratik yapmalı,çok okumalı çok dikte yapmalı.

 

Doğru yazmayı ve anlayarak işlek okumayı geliştirmesi gerekir. Bol bol pratik çok işe yarar.

Soru-cevap etkileşimli derslere daha çok katılımını bekliyorum. Okuma-doğru yazma pratiği yapması gelişimini hızlandırır. Başarılarının devamını diliyorum. Tebrik ediyorum.

 

Odağı çalışmalarımızda olduğunda güzel yol alıyor. Doğru yazmayı ve anlayarak işlek okumayı geliştirmesi gerekiyor. Okuması, doğru yazmasından daha iyi durumda olsa da bol bol pratik yapmalı, çok okumalı çok dikte yapmalı.

 

Heceden kelimeye, kelimeden cümle seviyesine gelmesi gerekiyor. Tanımadığı harfleri iyice öğrenmeli ki bunu başarabilsin. Bol bol pratik yapmalı, çok okumalı çok dikte yapmalı.

 

Kevser anlayarak hızlı okumayı geliştirmeli. Bol bol pratik yapmalı. Doğru yazmayı güzel öğrendi.

 

Soru-cevap etkileşimli derslere daha çok katılımını bekliyorum. Başarılarının devamını diliyorum. Tebrik ediyorum.

Furkan doğru yazmayı güzel öğrendi. Ancak okurken hala hatalı birleştirmeyle okuyor. Bu durumunu hızlı ve anlayarak okuyuncaya kadar çalışmalı, pratik yapmalı.

 

Okuması ve doğru yazma kabiliyeti iyi. Ancak tertip-düzen, özenli ve temiz defter-kitap taşıma konusunda bilinç geliştirmesi gerekiyor.

 

Ramazan, doğru yazmayı ve anlayarak işlek okumayı geliştirmesi gerekir. Bol bol pratik yapmalı, çok okumalı çok dikte yapmalı.

Betül okuma-yazma konusunda, sınıf ortalamasına göre daha iyi durumda. Bununla beraber, halen doğru yazmayı ve anlayarak işlek okumayı geliştirmesi gerekiyor. Bol bol pratik yapmalı,çok okumalı çok dikte yapmalı.

 

Doğru yazmayı ve anlayarak işlek okumayı geliştirmesi gerekiyor. Bol bol pratik çok işe yarar.

 

Doğru yazmayı ve anlayarak işlek okumayı geliştirmesi gerekiyor. Bol bol pratik yapmalı, çok okumalı çok dikte yapmalı.

 

Odağı çalışmalarımızda olduğu sürece güzel yol alıyor. Mete nin dikkati başka alanlara kaymamalı. Doğru yazmayı ve anlayarak işlek okumayı geliştirmesi gerekiyor. Bol bol pratik yapmalı, çok okumalı çok dikte yapmalı.

 

Heceden kelimeye, kelimeden cümle seviyesine gelmesi gerekiyor. Tanımadığı harfleri iyice öğrenmeli ki bunu başarabilsin. Bol bol pratik yapmalı, çok okumalı çok dikte yapmalı.
Paylaş
Sitemizdeki Benzer İçeriklerYorumlar

Bu Yazıya Toplam 0 Yorum Yapılmış

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Şehir

İlgili Terimler :