Sponsorlu Baglantilar

1.dönem karnesi iyi olanlar için öğretmen görüşleri

Ana Sayfa » İdari Dökümanlar » 1.Dönem Sonu Evrakları » 1.dönem karnesi iyi olanlar için öğretmen görüşleri
Sitemize 12 Ocak 2016 tarihinde eklenmiş ve kişi tarafından ziyaret edilmiş.

Sınıfın en akıllı kızlarından sevgili kızım; ilk dönem göstermiş olduğun başarının ikinci dönem de artarak devam edeceğini ümit ediyorum. İkinci dönem daha da başarılı bir dönem seni bekliyor. Bolbol okuma, matematikden sayılar ve özellikle dikte çalışması ile süper bir şekilde tatilden dönmeni bekliyorum. Akıllı kızım güzel bir tatil seni bekliyor. İyi tatiller.

Benim kara üzümüm; şu anda gösterdiğin performanstan daha fazlasını gösterebileceğine olan inancımla gayretlerinin artmasını temenni ediyorum. Yazın bir harika, ikinci dönem okumanda umarım yazın kadar etkileyici olur. Tatilde iyice dinlen ve bolbol okuma, matematik ve dikte yap. İyi tatiller…

Benim cimcime ve bir o kadar da akıllı kızım; Planlı ve disiplinli olarak çalıştığında daha da başarılı olacağına inanıyorum. Dönemin sonlarına doğru müthiş bir atak yaptın ama senden beklediğim seviyede hala değilsin. Senin zekan daha da ileride olmanı gösteriyor. Yarıyıl tatilinde bolbol okuma ve dikte çalışması ile matematik çalışıyorsun… İyi tatiller…

Benim tatlı kızım; gayretini ve başarısını takdir ettiğim ve seninle gurur duyduğum bir öğrencisin. Gelecekte hedeflerine ulaşacağına inanıyorum. Senin gibi tatlı bir kızın benim öğrencim olması beni çok mutlu ediyor. İkinci dönemde bu çalışkanlığına devam etmeni bekliyorum. Sonuna kadar hak ettiğin tatilinde şimdiden iyi gezmeler. İyi tatiller.

Benim yakışıklı oğlum; gayretini ve başarını takdir ediyorum. Derslerde dikkatini biraz daha yoğunlaştırırsan daha da başarılı olursun. Ama şuana kadar ki başarını hem takdir ediyorum hem de devamını diliyorum. Senden daha iyisini beklediğim için tatilde bolbol ders çalışmanı ve ikinci dönem süper bir şekilde gelmeni istiyorum. İyi tatiller.

Sınıfın ağır abisi ve beyefendisi; İlk dönem başlarında harikaydın sonra ortalarına doğru performansın biraz düşsede son zaman da tekrar atağa geçtin. Sende çok büyük bir potansiyel var ama başarıya güdülenmen biraz düşük. Bu yüzden gereken gayreti sarf etmemen potansiyelinin ortaya çıkmamasına neden oluyor. Çok daha iyi başarılar sergileyebilecek kapasiteye sahip olduğunu düşünüyorum. Lütfen senden beklenilen başarıyı bize ikinci dönem göster. Bol bol dikte ve okuma yapıyorsun. İyi tatiller.

Benim sakin ve akıllı kızım; Potansiyelinin daha fazla olduğunu düşünüyorum ve gösterdiğin performanstan daha fazlasını gösterebileceğine olan inancımla  hedeflerine ulaşmanı temenni ediyorum. İlk dönem süperdin, ikinci dönemde aynı başarıyı göster. Tatil de bolbol dikte ve okuma yapıyorsun. İyi tatiller.
Paylaş
Sitemizdeki Benzer İçeriklerYorumlar

Bu Yazıya Toplam 0 Yorum Yapılmış

İsminiz

E-Posta Adresiniz

Şehir

İlgili Terimler :